TÝDEN POHYBU NA ZKOUŠKU A 4.ZÁVOD SÉRIE CHYŤ SI SVÉHO SOKOLA NEBO PĚT

Datum: 19 září, 2020
Autor: Tomáš Batelka

A budeme se hýbat, a budeme zdraví a sťastní…. A to v rámci celorepublikové sokolské akce:
SOKOL SPOLU V POHYBU – 23.9. až 29.9.2020
Každý den v podvečer Vám nabídneme na zkoušku hodiny cvičení a pohybu, které můžete od září v Janovicích díky skvělým lidem/cvičitelům/trenérům navštěvovat cvičení rodičů a dětí, cvičení předškoláků, aerobic pro holčičky, jógu v denním životě, cvičení pro zdravá záda nebo cvičení s Janinou, nebo pro pány florbal)…

Rozpis hodin na celý týden naleznete zde:

A něco málo o našich cvičitelkách:

Petra a Katka – Sokol Červené janovice – cvičitelky III.tř. RDPD (rodiče/děti, předškoláci). Od 16.září povedou již zaběhnuté a oblíbené hodiny cvičení rodičů a dětí, nebo předškoláků/školáků. Stačí dorazit ve čt od 16:00 (rodiče a děti) nebo od 17:00 (předškoláci/školáci) do tělocvičny ZŠ. Hodinu si vyzkoušet a domluvit se na případném pravidelném docházení. Hodiny rodičů s dětmi jsou určené už pro děti od 1roku, protože v těchto hodinách záleží vždy na spolupráci rodič/dítě.
Předškoláci a školáci jsou od 4 let do neomezeně. Když děti pohyb baví, tak jsou s námy rády😊 
Více na: http://www.sokolcervenejanovice.cz/ nebo FB.


Helena Růžičková – Jóga v denním životě – již třetím rokem poveze tato úžasná janovická lektorka hodiny jógy v Janovicích. Pravidelně každou středu s ní můžete strávit 1,5hod nenáročné jogy, jejíž blahodárné účinky na sobě určitě pocítíte, a pokud si nevěříte nebo nemusíte náročné pohybové hodiny, tak rozhodně jógu doporučujeme. Více v přiloženém plakátku nebo na https://joga.cz/kurzy.


Janina Hájková – fitness trenérka – Janina už je také takovou stálicí fitness světa a hlavně pohybu v Janovicích. Janina od 2.září povede své pravidelné hodiny 1x týdně v tělocvičně ZŠ od 18:00, každé pondělí.  Janina pro nás minulý rok zajišťovala sraz sokolských cvičitelů a měla se svým programem velký úspěch. V jejím repertoáru naleznete např:
Kruhový trénink s pomůckami,
Piloxing a Tabata,
Strollering – cvičení maminek za přítomnosti dětí v kočárku (i bez něj), 
Zumba s posilováním 
Aerobik + posilování na podložce
Posilování s vlastní vahou těla, s gumičkami a overbaly…
A mnoho dalšího.
Je to rozhodně všestranná cvičitelka plná energie a elánu, která Vás pro cvičení nadchne😊
Sledovat jí můžete na FB – https://www.facebook.com/janahajk.


Kristýna Kunstová Mirvaldová – lektorka z Janovic. Ano ano, Týnka bydlí v Janovicích a my bychom byli moc rádi, kdyby i svůj cvičitelský talent nabídla právě vám, občanům Janovic. Týnka má mnohé zkušenosti jako lektorka, více v letáku, a nyní vám může nabídnout i svoje zkušenosti s tejpováním, pomocí nehož vás může zbavit bolestí z pravidelného zatěžování některých partií vašeho těla. V rámci našich dvou týdnů zdarma si s vámi Týnka zacvičí “zdravá záda” – v dnešní době hodně potřebné cvičení, a P-class, který skvěle formuje postavu a dostává do formy.
O Týnce více zde: https://www.facebook.com/groups/208682322603112/


Florbal – příjemná hodina florbálku pro chlapy, kteří se zkrátka chtějí hýbat😊 Naši sokolové i nesokolové se schází 1x týdně v tělocvičně ZŠ a jen tak si zahrají spoečně florbal. Mno a potom? Potom jdou na pivko😊 Zkrátka pohyb a pohoda, a to jde dohromady ne?


Snad Vás naší nabídkou oslovíme a přijdete si nabídnuté lekce vyzkoušet.

 

BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT
SOKOL ČERVENÉ JANOVICE