DOLOVNÁ A EXTRA SOKOL

Datum: 29 října, 2020

Nazdar sportovci!

Jak se máte? Věříme, že se držíte a statečně se perete s touto nelehkou dobou.

Popravdě my se také snažíme a držíme. Nemůžeme cvičit, nemůžeme pořádat žádné akce, ale můžeme být s vámi na dálku a hýbat se pro dobrou věc.

Pojďme společně vyběhat, vychodit a vyjezdit nějaké korunky na opravy naší sokolovny a  k tomu pomoci i dvěma skvělým organizacím, které se starají o handicapované děti a o zraněná zvířátka.

Původně šlo o střechu, ale díky naší mateřské organizaci ČOS se k nám nějaké penízky už dostaly, takže naše plány na opravy mohou být smělejší 😊 Takže teď jde  o topení a o sociální zařízení.

A to jenom díky vám! Jsme si vědomí toho, že konkurovat velkým virtuálním akcím zkrátka nedokážeme, ale to, že se číslo startujících ustálilo na 80 za každý závod, a že celkem bylo přiděleno bezmála 520 startovních čísel, to už je pěkný počin.

Sumarizaci uběhlých 5 závodů chystáme, abyste věděli, jak jsme dopadli, ale ještě nekončíme…

DNE 28. 10. 2020 SPOUŠTÍME REGISTRACE NA DOLOVNOU A EXTRA SOKOLA s překvapením.

DÍKY ZE JSTE S NÁMI!!!!

DOLOVNÁ A EXTRA SOKOL S PŘEKVAPENÍM

Chybí vám medaile z předchozích 5 závodů? A chtěli byste mít všechny?

Nebo už všechny máte a chcete ještě jednu, poslední, extra s překvapením?

Od 28.10. do 28.11. 2020 se můžete přihlásit pod svým stávajícím účtem (nebo vytvořit novou registraci) do nově vypsané výzvy.

Zároveň máte i měsíc na její zdolání.

DOLOVNÁ

Přihlaš se pod svým stávajícím účtem (nebo se nově registruj), vyber závod, který ti chybí a dolov si chybějícího Sokola. Podmínkou je nyní zdolání 5km běhu nebo chůze a nebo 15km na kole. Nic víc nic míň. Už žádné umístění, pouze zápis do výsledkové listiny splnil/nesplnil.

A medaile je tvoje 😊

EXTRA SOKOL S PŘEKVAPENÍM

Máš všechny medaile. A pořád chceš závodit, protože je ti s námi dobře, a chceš ještě tu třešničku na dortu?

Přihlaš se pod svým stávajícím účtem (nebo se nově registruj), vyber si závod označneý EXTRA SOKOL a jdi do toho. Tento závod má svou specifickou podmínku.

DOSPĚLÍ – uražte od 28.10 do 28.11.2020 (kumulativně) celkem 66km.

A proč 66km? Je to vzdušná vzdálenost mezi Červenými Janovicemi a Tyršovým domem v Praze.

Vyražte dle svého uvážení na jednotlivé trasy, zaznamenávejte je, a až těch 66km urazíte, pošlete nám fotku měsíčního záznamu. A je to!

DĚTI – uražte od 28.10 do 28.11.2020 (kumulativně) celkem 22km.

A proč 22km? Je to vzdušná vzdálenost mezi Červenými Janovicemi a Kolínskou sokolovnou, kde sídlí naše mateřská Župa Tyršova.

Tak co dáme to?

Pokud chytíte EXTRA SOKOLA nedostanete jenom medaili a diplom. Přijde vám poštou i praktické překvapení, které věříme že oceníte a udělá vám radost 😊

DĚKUJEME!