Sbírka DĚTI DĚTEM 2022

Datum: 7 listopadu, 2022

Otevíráme 6. ročník sbírky DĚTI DĚTEM

Ani letos nevynecháme, otevíráme již 6. ročník naší sbírky DĚTI DĚTEM.
Jedná se o sbírku menšího rozsahu, kterou podporujeme různé organizace starající se o děti, které nemají to štěstí vyrůstat v harmonicky fungujících rodinách, případně v rodinách ve finanční nouzi. Případně ty, které vyrůstají mimo své rodiny v dětských domovech/Klokáncích.

Letos jsme spojili síly s Míla Staňková / FB PLNÍME PŘÁNÍ A POMÁHÁME DĚTEM. Tato skupina má již letité zkušenosti s pomocí Klokánkům a jsou skvěle organizovaní, proto jsme se rozhodli právě pro ně. Tímto spojením letos pomůžeme dětem z Klokánka v Chabařovicích.
Jedná se o uzavřenou skupinu, proto prosím, pokud byste se chtěli stát součástí, uveďte, že jste ze Sokola Červené Janovice, nebo od Petra Kavková. Věříme, že vás bude přístup umožněn 🙂

Seznam potřebných věcí jsme přejali právě od skupiny PLNÍME PŘÁNÍ A POMÁHÁME DĚTEM. Jedná sepředevším o věci běžné potřeby pro zajištění chodu Klokánka.

SEZNAM POTŘEBNÝCH VĚCÍ NALEZNETE ZDE:

SBÍRKA PROBÍHÁ OD 7.11. 2022 DO 27.11.2022. DAROVANÉ VĚCI PROSÍM DONESTE NA POBOČKU ČESKÉ POŠTY V ČERVENÝCH JANOVICÍCH V OTEVÍRACÍ DOBĚ (předejte paní Dvořákové) nebo do SOKOLOVNY NA ADVENTNÍ ODPOLEDNE DNE 27.11. 2022 OD 14 HODIN.
Ideálně zabalené v igelitce nebo krabici, do které vhodíte lísteček s vaším jménem, a třebas i emailem, abychom Vás mohli kontaktovat.

TEĎ UŽ JE TO JENOM NA VÁS/ NA NÁS.
DĚKUJEME A VĚŘÍME, ŽE UDĚLÁME DĚTEM HEZKÉ VÁNOCE.

PŘEJEME PEVNÉ ZDRAVÍ VÁM VŠEM!
SOKOLOVÉ Z JANOVIC