SOBOTNÍ HEJBNUTÍ SE SOKOLEM

Datum: 16 září, 2022

SOBOTNÍ HEJBNUTÍ – 24.9.2022 (celý den)

V rámci celorepublikové akce Sokol spolu v pohybu a celoevropského týdne sportu #BeActive vás srdečně zveme, abyste se s námi pořádně hejbnuli.
Jedná se o akci, která nahrazuje v našem Sokole #BeActive Night Run, který nejsme z organizačních důvodů schopni uspořádat.  A taky si nejsme jisti kolik běžců mezi námi je. Proto jsme vsadili na osvědčené kategorie.

Akce proběhne:
24.9.2022 – sobota

V průběhu celého dne máte možnost zaznamenávat své výkony ve třech kategoriích.
BĚH – Běháte? Tak až si v sobotu vyběhnete nezapomeňte zapnout nějakou sledovací appku.Váš výkon zaznamenejte. Je jedno v jakém čase a jak daleko. Je to pro radost a dobrý pocit.
CHŮZE – Každý chodíme, nebo ne? Od rána do večera. No, a kolik to hodí kroků nebo km víte? Hned jak ráno vstanete, nasaďte chytré hodinky, zapněte krokoměry a výsledek za celý den nám pošlete právě v této kategorii.
KOLO – No a pak tu máme ty, co je při chůzi nebo běhu bolí nožičky. Proto raději sednou na kolo a jedou. I to je možnost, jak se hejbnout.

V čem to bude celé spočívat. V sobotu 24.9.2022, v průběhu celého dne, zaznamenávejte kroky/km v uvedených kategoriích. Výsledek si večer uložte jako snímek obrazovky, fotku, cokoliv, co poslouží jako důkaz.

Potom klikněte sem:

Vyplňte přiložený formulář.

POZOR! VYPLNIT FORMULÁŘ JE NUTNÉ VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO STŘEDY 28.9. 24:00. FORMULÁŘ BUDE DOSTUPNÝ AŽ OD 24.9. 00:00!

Výsledky zpracujeme do týdne a nej “hejbače” odměníme.
Odměna dorazí poštou na uvedenou adresu, proto uveďte takovou, kde vás pošťák zastihne.

PROČ TO DĚLÁME? A proč NE? V rámci obou akcí máme jako správní sokolové rozhýbat co nejvíce lidí. Tak tohle je náš způsob…

A aby to mělo i nějaký jiný dopad, dovolujeme si vypsat DOBROVOLNÉ STARTOVNÉ, které je možné kdykoliv v průběhu týdne Sokol spolu v pohybu (23.9. až 29.9.2022) zaslat na náš sokolský účet 132440489/0300, v.s. 1111.

QR Platba

Kde budou získané finanční prostředky pomáhat?
Od roku 2015 je naším největším cílem oprava naší sokolovny, proto všechny finance, které jsme v průběhu uplynulých let získali investujeme právě do sokolovny. A kdo nás zná, a viděl v jakém stavu jsme jí převzali, ví že se nám náš závazek daří maximálně naplňovat. Proto i nyní předem děkujeme za vaši podporu.

Prosím neberte tuto akci jako závod. Povzneste se nad všechny připomínky a neduhy, a pouze si to užijte. Je to legrace.

Těšíme se na vaše výsledky 😊