PAMÁTNÝ DEN SOKOLSTVA a POHÁDKOVÁ BOJOVKA

Datum: 30 září, 2022

POHÁDKOVÁ BOJOVKA – ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PRO DĚTI
PAMÁTNÝ DEN SOKOLSTVA + VEČER SOKOLSKÝCH SVĚTEL
8.10.2022 od 13hod, zábava na hřišti od 14hod.

8.říjen je památný den sokolstva. Jedná se o poctu všem SOKOLŮM, KTEŘÍ OBĚTOVALI SVÉ ŽIVOTY V BOJI ZA SVOBODU, DEMOKRACII A SAMOSTATNOST.

Tento den všichni sokolové (a nejen oni) nosí na svých klopách červenou kokardu jako projev pocty svým bratrům a sestrám.

A protože se v letošním roce jedná o sobotu rozhodli jsme se, že celé odpoledne věnujeme především dětem.

Přijměte proto pozvání na zábavné odpoledne pro děti, které započne Pohádkovou bojovkou – START MEZI 13 a 14hod. (později již není na trasu možné vyjít).

Trasa vede tradičně lesem, cca 4km, na trase je 13 zastávek a na jejím konci poklad.

Pokud se rozhodnete bojovku vynechat, případně až se z bojovky vrátíte zpět, čeká na vás od 14hod program na hřišti, který pro vás připraví mladí hasiči (M.Reznerová).

Nebude chybět ani občerstvení – klobásy, párek v rohlíku, káva a k ní něco sladkého, nealko a pivo.

DRACI NA POUŠTĚNÍ ROZHODNĚ VÍTÁNI.

V 17.30 společně započneme dílníčku, ve které vyrobíme sokolské lodičky se svíčkou, a v rámci Večera sokolských světel je vypustíme na nádrž na hřišti.

Opět se jedná o vzdání pocty všem sokolům, kteří za naši vlast položili své životy.

AKCI PODPORUJE OBEC ČERVENÉ JANOVICE
A FIRMA JON.CZ – POSKYTOVATEL INTERNETOVÉHO PŘIPOJENÍ V OBCI