Změny na webu

Datum: 26 července, 2020
Autor: Tomáš Batelka

Nazdar přátelé,

Chápeme, že virtuální závod je především o zázemí ve virtuálním světě. Náš web byl na počátku vytvořen především pro komunitu a sloužil spíše k zobrazování informací a fotek. Když jsme se rozhodli uspořádat sérii virtuálních závodů, byla to výzva obzvláště pro mne a náš web. Pro první závod to bylo především rozjet systém registrací a přihlašování do závodu. Spoustu věcí jsme upravovali ještě v průběhu závodu a už v té době jsme dostávali zpětnou vazbu ohledně mobilní verze. Tu jsem chtěl původně spustit pro druhý závod, nicméně okolnosti mne donutili toto pozdržet.

Ale mám dobrou zprávu. Nasadili jsme a jsme „mobilní“!! Chtěl bych Vám všem poděkovat za trpělivost.

Z dalších změn bych ještě poznamenal novinku v přihlašovacích emailech. Pokud se přihlásíte do našeho dalšího závodu, přijde Vám v emailu QR kód, který můžete použít pro platbu startovného, namísto vyplňování informací ručně.

A co chystáme dále? Stále chci náš web zlepšovat a dělat závody co nejpříjemnější právě pro Vás. Pro další závod bych rád připravil možnost nahrání výsledků přímo na webu, namísto posílání v emailu.

Po vyhlášení výsledků 2. závodu, budu posílat žádost o vyplnění průzkumu spokojenosti. Chtěl bych Vás poprosit o jeho vyplnění a pokud máte nějaký nápad, vřele ho uvítám.

Přeji Vám všem mnoho štěstí v závodech i mimo ně.
Tomáš Batelka – Administrátor.