SOKOL SPOLU V POHYBU

Datum: 13 září, 2018

V rámci otevřeného týdne Sokol spolu v pohybu od 17.9. do 21.9. si můžete přijít do tělocvičny ZŠ vyzkoušet známé i neznámé pohybové aktivity.

Tato akce je celorepubliková a koná se v mnoha městech a vesnicích ČR a je zaštítěna Českou obcí sokolskou a spolupracujícími spolky.

Zveme Vás každý den na cvičební lekci ZDARMA.

A třeba se právě tento týden zamilujete a naleznete ten pravý pohyb právě pro Vás nebo vaši rodinu.

Všechny lekce se konají v tělocvičně ZŠ, kromě středeční jógy a vyjížďky na kole.

PONDĚLÍ – 17.9. od 16:30 – vyjížďka na kole, sraz obchod u Marolda, vede: Míla Vavřinová

ÚTERÝ – 18.9. od 17:00 – Tai Chi – potvrzeno

STŘEDA – 19.9. od 18:00 – Jóga v denim životě, MŠ Červené Janovice, vede: Helena Růžičková

ČTVRTEK – 20.9. od 17:00 – spojená hodina cvičení rodiče děti, předškolní děti, vedou: Petra a Katka

PÁTEK – 21.9. od 18:00 – florbal, společná akce

Informace naleznete také na vyvěšených plakátech. Nebo na našem FB.

Těšíme se na pohyb s vámi!!!

Sokol Čevené Janovice

plakat sokol spolu v pohybu