Noc sokoloven – 12. 6. 2020

Datum: 5 června, 2020
Autor: Petra Kavková

Celorepublikový den s historií a architekturou Sokola si dává za cíl seznámit veřejnost s tím, jaké architektonické poklady skrývají budovy v centrech měst a obcí, okolo kterých lidé každý den chodí, ale kam kromě místních sokolů a dalších sportovců málokdo vkročí. Přitom jde často o dominanty obcí a nedoceněné architektonické poklady!

Sokolové během Noci sokoloven veřejnosti představují nejen historii svých jednot a budovy samotné, ale i to, co se v sokolských jednotách všechno děje a jak se mohou zájemci případně zapojit.

V roce 2020 se uskuteční již 6. ročník Noci sokoloven. Obvykle se při této akci otevře více než 100 sokolských objektů ve všech regionech republiky.

UŽ JSTE BYLI NĚKDY VE SKLEPĚ NAŠÍ SOKOLOVNY? NEBO DOKONCE NA PŮDĚ? Že ne? Tak přijďte… 12.6. 2020 od 18:00 za námi do sokolovny.

Než zasedneme v 18:00 k ohni u sokolovny, proběhne u základní školy naše poslední cvíčo s dětmi v letošním školním roce. Moc se na ně těšíme a ještě více na září.

A právě u ohně před sokolovnou společně posedíme, zhodnotíme probíhající opravy sokolovny, kdo bude chtít nahlédne do jejích zakoutí, a připravíme si plán na podzimní sezónu,
která už zase bude o cvičení a zábavě.

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!!!