NÁCVIK NA VŠESOKOLSKÝ SLET JE V PLNÉM PROUDU

Datum: 4 května, 2018
Autor: Tomáš Batelka

Naše sokolky a nesokolky se svědomitě zhostily reprezentace naší obce na XVI. Všesokolském sletu. Pravidelně každý čtvrtek od 18:00 nacvičují skladbu Cesta se šátky a účastní se secvičných skladeb v Čáslavi. Poté v průběhu června budou naši obec reprezentovat na župních sletech v Pardubicích (10. 6.) a Pečkách (17. 6.). Vyvrcholením 9 měsíčního úsilí bude účast na XVI. Všesokolském sletu v Praze, který se koná od 1. 7. do 6. 7.

Hlavní program sletu a předvedení všech sletových skladeb na stadionu v Edenu, proběhne 5.7. (večerní vystoupení), a 6.7. odpolední program. Česká obec sokolská jedná o přímých přenosem na ČT.

Díky podpoře pana starosty bude 6. 7. 2018 z obce Červené Janovice vypraven autobus, který poveze naše nejmenší vystupující sokoly (viz. článek naše malé NOTY) s rodiči. Zbývající místa v autobusu budou určena pro veřejnost.

Vstupenky na hlavní odpolední program  6.7.2018 bude možné zakoupit na tisketportal.cz. Pokud máte zájem, prosím sledujte je. Jakmile se dozvíme, že byl předprodej zahájen, tak Vás budeme informovat.¨

Videozáznam z nácviku zde: