Župní slet

Datum: 18 června, 2018

V neděli 17.6. jsme se v Pečkách zúčastnili naší první velké sletové akce a to župního sletu naší domovské kolínské Župy Tyršovy. Počasí nám víc, jak přálo a my jsme tak mohli strávit celý den v příjemném prostředí pečeckého fotbalového stadionu.

Již v 7:00 naše tři sokolky stály na značkách a secvičovaly skladbu Siluety, od 9:00 nastoupily na plochu naše ženy na nácvik skladby Cesta a ve 12:00 (v největším parnu) zvádly skvěle svoji zkoušku naši nejmenší se skladbou Noty.

Hlavní program byl zahájen 13:30 Kmochovou hudbou a oficiálně ve 14:30 proslovy jednatele a starostky ČOS.

Poté se rozjela jedna skladba za druhou a na ploše se vystřídalo více jak 900cvičenců, kteří předvedli 11 skladeb nacvičených pro XVI. všesokolský slet v Praze.

Prožili jsme krásný den plný pohybu a přátelských setkání.

Moc děkujeme našim cvičencům, rodičům našich malých sokolíků a všem divákům a známým, kteří nás přijeli do Peček podpořit.