POŽEHNÁNÍ NOVÉMU SOKOLSKÉMU PRAPORU

Datum: 25 října, 2018

Milé sestry a bratři, vážení spoluobčané,

přijměte prosím naše pozvání do kostela sv. Martina v Červených Janovicích na mši svatou slouženou dne 11. listopadu 2018 od 10 hod. za naše sokolské bratry a sestry.

Bezprostředně po mši svaté bude následovat obřad požehnání novému praporu naší Tělocvičné jednoty, který pro nás vyrobila sestra Kateřina Batelková a který nás bude reprezentovat na významných sokolských akcích a zdobit zrekonstruované prostory sokolovny.

Celý obřad umocní zvuk fanfár (Laďka Králová a Tomáš Flos), zpříjemní písně v podání Učitelského smíšeného pěveckého sboru TYL a doladí tóny kostelních varhan (Jana Procházková ml.).

Na závěr slavnostního aktu předáme Pamětní listy našim sokolkám a malým sokolům jako vzpomínku na účast na XVI. Všesokolském sletu v Praze.

Tělocvičná jednota Sokol Červené Janovice