OPĚT ZAČÍNÁME CVIČIT – (PRA)RODIČE A DĚTI od 11.října 2018

Datum: 28 září, 2018

Již třetím rokem zahajujeme pravidelné hodiny
cvičení  pro (pra)rodiče a děti u nás v sokole. Hodiny se konají každý čtvrtek od 16 do 17 hodin, a jsou určeny pro (pra)rodiče a děti (1-5 let).

V našich hodinách všestranně rozvíjíme naše malé sokoly tak, aby jejich organismus nebyl zatížen pouze jednostranným sportem, ale aby se u našich dětí správně vyvinula, jak jemná, tak hrubá motorika, vztah k pohybu a především sociální cítění. Aby navázaly nova kamarádství a dokázaly se dobře orientovat ve větší skupině a prostoru.

Hodiny jsou složené z rušné části (rozběhání, rozehřátí), části průpravné (rozcvička), části hlavní (opičí dráha, překonávání překážek, nácvik jednotlivých pohybových dovedností) a části oddechové (zklidnění, zdravotní cvičení). Lekce jsou vedeny sokolskými cvičitelkami III. tř. s osvědčením.

Vítané jsou všechny děti i dospělí.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

Petra a Katka